Araç İçi Koruma Uygulamaları

  • Anasayfa
  • Araç İçi Koruma Uygulamaları

Detaylı Dış Yüzey Temizlik ve Koruma Sistemi:
Aracınızın dış yüzeyi zamanla güneş ışınları, asit yağmurları, kuş pisliği, reçine, yollardaki zift gibi dış etkenlerden, yanlış malzeme ve yöntemlerle yapılan araç yıkama işlemlerinden dolayı parlaklığını yitirir, boyanın üzerindeki koruyucu film tabakası ortadan kalkar ve yüzeysel çizikler oluşur.Aracınızın dış yüzeyini detaylı temizlik, çizik giderme ve boya parlatma işlemleri sayesinde tekrar ilk günkü haline getirir. Böylece aracınızın değeri her zaman korunmuş olur. Dilerseniz bu işlemi yeni aldığınız aracınıza hemen yaptırarak uzun süre yeni kalmasını sağlayabilirsiniz.

Detaylı İç Yüzey Temizlik ve Koruma Sistemi:
Aracınızın iç yüzeyi zamanla toz, sigara dumanı, yiyecek kırıntıları ve içecek lekeleri gibi etkenlerle kirlenir; aracınızın içinde rahatsız edici bir koku ortaya çıkar ve bu durum sağlığınızı olumsuz etkiler.Aracınızın kumaş, deri, halı, vinil tüm iç yüzeylerini detaylı hijyenik temizlik, koku giderme ve yüzey koruma işlemleri sayesinde tertemiz yapar ve leke oluşumunu önler.

Detaylı Motor Temizlik ve Koruma Sistemi:
Aracınızın motoru sürekli zor şartlar altında çalışarak; toz, pas, yağ, nem gibi etkenlerden dolayı kirlenir, performansı giderek düşer. Özel kimyasalları sayesinde aracınızın motorunu bu etkenlerin yarattığı kir ve kalıntılardan arındırır ve motor ömrünün daha uzun olmasını sağlar. Dilerseniz bu işlemi aracınızı yeni aldığınızda yaptırır ve onu her zaman hep yüksek verimle kullanabilirsiniz.

Araç Yıkama ve Motor Temizlik Sistemi:
Araç Koruma Sistemleri kapsamında yapılan işlemlerin uzun ömürlü olması aracınızın düzenli olarak uzman personel tarafından, doğru malzeme ve yöntemlerle yıkanmasına bağlıdır. Yanlış malzeme ve yöntemlerle yapılan araç yıkama işlemleri aracınıza zarar verebilir.  Aracınızı güvenle ve profesyonel yöntemlerle yıkatabilirsiniz.

Tüm Gövde Ses Yalıtımı ve Alt Darbe Koruyucu Uygulaması:
Tüm Gövde Ses Yalıtımı ve Alt Darbe Koruyucu Uygulaması aracınızın alt kısmını çarpma ve diğer dış etkenlere karşı korur. Yoldan ve lastiklerden kaynaklanan araç içi sesi azaltarak size daha rahat bir sürüş ortamı yaratır.

Renkli Cam Filmi Uygulaması:
Ömür boyu garantili Renkli Cam Filmi Uygulaması güneşin ultraviyole ışınlarını büyük oranda keserek sağlığınızı korur. Size rahat bir görüş imkanı sağlar.

Cam Su Kaydırıcı ve Buhar Önleme Uygulaması:
Kötü ve yağışlı hava koşullarında camların buharlanması ve özellikle sileceklerin erişemediği noktaların su tutmasını önler.

 

Call Now Button